Szybki kontakt: +48 796 895 556, info@atms.pl

O nas

Istniejemy na rynku od 2008 roku zapewniając naszym klientom fachową i rzetelną obsługę w branży informatycznej oraz elektronicznego zabezpieczania mienia. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o to by każde przedsięwzięcie kończyło się sukcesem. Specjalizujemy się w projektowaniu, tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz instytucji publicznych.
Dostarczamy sprzęt, zapewniamy szkolenia, dbamy o należyte utrzymanie infrastruktury informatycznej, ponieważ wiemy jak ważne jest zachowanie ciągłośći pracy w firmie.

Osobom prywatnym, firmom oraz instytucjom jesteśmy w stanie zagwarantować poprawę bezpieczeństwa przez instalację systemu monitoringu video opartego o najnowsze rozwiązania jakimi są kamery o rozdzielczości HD i fullHD oraz wysoko wydajne rejestratory NVR. W systemie takim dostęp do podglądu z kamer możliwy jest na niemal każdym urządzeniu mobilnym.

Gwarantujemy sukces każdego przedsięwzięcia!

Najnowszym rozwiązaniem jakie możemy zaoferować naszym usługobiorcom jest transmisja różnych wydarzeń "na żywo" wprost od sieci internetv (więcej informacji na www.emisjetv.pl).
Dbamy o ciągły rozwój i podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwa w kursach i szkoleniach. Dzięki współpracy z największymi dostawcami sprzętu i oprogramowania w Polsce jesteśmy w stanie zapewnić swoim klientom sprzęt zastępczy na czas naprawy oraz szybki serwis gwarancyjny.

Osoby zainteresowane naszą ofertą zachęcamy do kontaktu.

Kontakt

Skontaktuj się z nami:

796 895 556, info@atms.pl Zobacz więcej »